سه شنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
جالب است ۰
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: باید با برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی کارکنان این صنعت تمامی نیروگاه‌های کشور تا پیش از آغاز پیک مصرف برق به آمادگی ۱۰۰ درصدی برسند.
به گزارش باخبربازار به نقل از وزارت نیرو، "عبدالرسول پیشاهنگ" در بازدید میدانی از روند آماده‌سازی واحدهای تولید برق و میزان پیشرفت این فعالیت‌ها در شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران با تاکید بر تسریع و شتاب در آماده‌سازی و انجام فعالیت‌های پایانی تعمیراتی واحدهای تولید برق حرارتی، افزود: باید با برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی کارکنان این صنعت تمامی نیروگاه‌های کشور تا پیش از آغاز پیک مصرف برق به آمادگی ۱۰۰ درصدی برسند.
وی با حضور در کارگاه‌های ساخت داخل قطعات، بازسازی و تعمیرات تجهیزات نیروگاه‌ها، گفت: با توجه به اینکه واحدهای حرارتی بنا به نیاز شبکه سراسری بیشترین سهم را در پایداری شبکه دارند لازم است که انجام پروژه‌های تعمیراتی با دقت و کیفیت بالا انجام پذیرد تا خللی در پایداری و تأمین برق پایدار در روزهای گرم سال بوجود نیاید.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی تاکید کرد: فعالیت‌های تعمیراتی پیشگیرانه واحدهای نیروگاهی باید با تمرکز بر کیفیت و استفاده از مواد و متریال باکیفیت ساخت داخل انجام پذیرد.
همچنین مسعود مرادی، مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران نیز در جریان این بازدید اظهار امیدواری کرد که با تلاش کارکنان این شرکت عملیات آماده‌سازی واحدهای نیروگاهی صنعت برق کشور تا روزهای پایانی اردیبهشت پایان یابد.
مرادی به انجام ۸۴ پروژه تخصصی در حوزه‌های ساخت قطعات، تعمیرات اساسی و تعمیر و بازسازی تجهیزات در راستای تولید مستمر برق نیروگاه‌ها و پایداری شبکه برق کشور اشاره کرد و افزود: در تلاشیم امسال نیز با تسریع در اجرای پروژه‌ها و برنامه‌ریزی دقیق‌تر، سهم خود را در بازار صنعت برق کشور ارتقا دهیم.
 
https://bakhabarbazar.ir/vdca.mnuk49nwu5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما