دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
جالب است ۰
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو با اشاره به کاهش قیمت خودرو در روزهای اخیر، گفت: قیمت همه خودروها بین 10 تا 15 درصد کاهش یافته است.
ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو / قيمت پژو 206 معادل 80 ميليون تومان كاهش يافت
سعید موتمنی درباره آخرین قیمت خودروها در بازار، گفت: با توجه به کاهش قیمت ارز، قیمت خودرو در بازار در حال کاهش است. 
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو افزود: کاهش قیمت خودرو ناشی از کاهش قیمت ارز است و این کاهش قیمت علت دیگری نیز ندارد. 
او افزود: در روزهای گذشته قیمت انواع خودروهای داخلی، وارداتی و مونتاژی بین 10 تا 15 درصد کاهش یافته است اما معاملات در نقطه صفر است و بازار خودرو در رکود است. 

ركود در بازار خودرو
رئیس اتحادیه نمایشگاه داراران و فروشندگان خودرو گفت: اگرچه برای خرید خودرو با قیمت کارخانه‌ای مشتری بسیار است، اما در بازار آزاد طی روزهای گذشته خرید و فروشی تقریبا صورت نمی‌گیرد و متقاضیان در انتظار ثبات قیمت هستند. 
موتمنی افزود: چه زمانی که قیمت خودرو افزایش داشت و چه اکنون که قیمت‌ها در حال کاهش است، خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد و تا زمانی که بازار به آرامش نرسد، بازار خودرو از رکود خارج نمی‌شود. 

كاهش 80 ميليوني قيمت 206
او گفت: قیمت 206 تیپ 2 در هفته گذشته 550 میلیون تومان بود که با کاهش قیمت امروز در بازار به قیمت حدود 470 میلیون تومان معامله شد. 
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو افزود: همچنین قیمت پژو پارس در بازار هفته گذشته حدود 550 میلیون تومان بود که قیمت این خودرو در روز جاری به 475 میلیون تومان رسیده است. 
او افزود: قیمت رانا نیز طی روزهای اخیر از 520 میلیون تومان به 470 میلیون تومان کاهش یافته است و قیمت تارا دنده‌ای از 750 میلیون تومان به 665 میلیون تومان کاهش یافته است. 
موتمنی گفت: هایما اس 7 پلاس نیز که تا هفته گذشته قیمت آن به یک میلیارد و 730 میلیون تومان رسیده بود قیمت آن اکنون  به یک میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است.
او افزود: خودروهای تیبا هاچ بک و صندوق دار نیز در این هفته حدود 50 میلیون تومان کاهش قیمت داشته است، و قیمت کوئیک آر و کوئیک دنده‌ای نیز حدود 60 میلیون تومان کاهش داشته است. 
https://bakhabarbazar.ir/vdcf.cdyiw6dcegiaw.html
نام شما
آدرس ايميل شما