يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۶
جالب است ۰
با حکم رييس سازمان بورس و اوراق بهادار، «مهدی مساحی» با حفظ سمت به عنوان سرپرست روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب شد.
مهدی مساحی  سرپرست روابط عمومی سازمان بورس شد
به گزارش با خبر بازار، با حکم «مجید عشقی»، رييس سازمان بورس و اوراق بهادار، «مهدی مساحی» که تا پیش از این مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان بورس بود، با حفظ سمت به عنوان سرپرست روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب شد.
مساحي دارای مدرک دکتری مهندسی مالی از دانشگاه امیرکبیر بوده و پیش از حضور در سازمان بورس، از سال ١٣٩١ در بازار سرمایه فعالیت داشته و عهده‌دار سمت‌هایی همچون «مشاور مدیریت ریسک در ناشران و نهادهای مالی»، «مدیریت برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد»، و «سرپرست مدیریت مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک شرکت بورس کالای ایران» بوده است.
همچنین طراحی و پیاده‌سازی سیستم نظارت بر بازار آتی شرکت بورس کالای ایران نیز توسط وی انجام شده است.
در سوابق مساحی تدریس دروس مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته‌های مالی در دانشگاه های معتبر و همچنین ارایه مقالات متعدد علمی در مجلات بین‌المللی در حوزه مالی و هوش مصنوعی نیز به چشم می‌خورد.
رييس سازمان بورس هم‌چنين  از زحمات مهدی حاجیوند که طی یک سال گذشته عهده دار سمت روابط عمومي سازمان بورس بود تقدیر به عمل آورد. حاجي‌وند هم‌چنان در سمت مشاور رئیس سازمان در امور سهام عدالت ابقا شد.
https://bakhabarbazar.ir/vdca.0nuk49nua5k14.html
نام شما
آدرس ايميل شما